Łóżka klasyczne 

Łóżka klasyczne

Dziecięcy pokój w stylu skandynawskim czy nowoczesnym, to idealne miejsce na łóżka klasyczne. Ich minimalizm i funkcjonalność sprawiają, że są one perfekcyjnym meblem do wielu aranżacji. Jednocześnie świetnie sprawdzają się one jako mebel do spania dla starszych dzieci. Jedną z wielkich zalet, jakie ma łóżko drewniane dla dziecka w klasycznym stylu, jest fakt, iż może ono służyć latorośli przez wiele lat. Gdy Twoja pociecha rośnie, często sporym zmianom ulega wystrój jej pokoju. Konieczne jest zatem nabywanie nowych mebli – kolorowe mebelki czy małe stoliczki są zastępowane przez wyposażenie bardziej odpowiadające starszemu wiekowi dziecka. Właściwie dobrane łóżko klasyczne Oliveo, z pewnością będzie podobać się także większemu dziecku i jednocześnie wpasuje się w różnorodną kolorystykę, dobieraną przy odświeżających remontach. Wystarczy dopasować właściwy rozmiar łóżka do możliwości przestrzennych pomieszczenia. W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki zakres wymiarów łóżek. Można go sprawdzić oglądając np. łóżko klasyczne KAO. W Oliveo znajdziesz łóżka w wielkości od 120 cm x 60 cm aż do 200 cm x 100 cm, w bardzo wielu wariantach. Materiałem, z którego powstają nasze łóżka klasyczne dla dzieci, są lite belki z pierwszej klasy, polskiego drewna sosnowego. Specjalnie na Twoje życzenie łóżko może być bejcowane, lakierowane lub pomalowane farbami wodnymi. Dostępna jest bardzo szeroka paleta kolorów, zarówno z połyskiem, jak i satynowych czy matowych. Co istotne, łóżka Oliveo dla dzieci mają udźwig do 180 kg. Może zatem bawić się na nich, oglądać bajki czy uczyć się kilkoro dzieci. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia stabilna, wytrzymała konstrukcja.

Łóżka klasyczne – gwarancja jakości i pięknego wystroju

Dobre jakościowo łóżko będzie spełniało swoją funkcję przez wiele lat. Dlatego też nasze produkty to idealny pomysł na pierwsze łóżko dla dwulatka. W tej kategorii znajdziesz doskonałe meble, których wysokość od podłogi jest bezpieczna nawet dla mniejszych dzieci. Bardzo ważną kwestią jest również barierka łóżka. Warto obejrzeć różne modele, np. łóżko klasyczne NIO, które wyposażone jest w wysoką poręcz, zabezpieczającą dziecko przed upadkiem. Spełniając wszystkie oczekiwania rodziców, nasze łóżka trafiają również w gusta najbardziej wymagających dekoratorów wnętrz. Dzięki unikalnej konstrukcji oraz możliwości wybrania barwy, łóżka klasyczne Oliveo to świetny wybór dla wnętrz nowoczesnych. Bardzo dobrze oddadzą także atmosferę tradycyjnie urządzonego pokoju dziecięcego. Znajdują się wśród nich także modele pasujące idealnie do stylu skandynawskiego. Wystarczy spojrzeć na łóżko klasyczne PAO, które łączy w sobie minimalizm, prostotę i funkcjonalność. Wszystkie nasze propozycje świetnie skomponują się ze stonowanym dywanikiem czy niewielką, klasyczną szafką nocną. Nasz sklep z łóżkami dla dzieci Oliveo gwarantuje najwyższy poziom oferowanych w nim produktów. Nasze wyroby posiadają wszelkie niebędne certyfikaty bezpieczeństwa, a przy ich ekologicznej produkcji nie zostały naruszone polskie dobra leśne. Znamy każdy element proponowanych przez nas mebli, ponieważ są one w całości wykonywane w naszych zakładach produkcyjnych w Polsce. Te w 100% krajowe produkty dostarczamy do Ciebie bez żadnych pośredników. I dlatego zawsze możesz mieć pewność, że otrzymujesz to, czego oczekiwałeś.

Wybierz łóżka klasyczne Oliveo i zainwestuj w jakość i bezpieczeństwo na wiele lat. Spraw, by pokój Twojej pociechy był dla niej atrakcyjny, niezależnie od wieku.