Materace piankowe 

Materace piankowe

Jednymi z najpopularniejszych produktów w naszym sklepie są materace piankowe. Jest to spowodowane ich nienagannym wykonanie, świetną klasą surowców oraz wysokim poziomem wygody, jaki zapewniają. Wybierając w naszym sklepie materac piankowy dla dziecka, możesz dopasować jego rozmiar idealnie do wymiarów posiadanego łóżka. Przekrój dostępnych materacy jest bardzo duży. Znajdziesz wśród nich zarówno większe modele o wymiarach 100 cm x 200 cm, jak i idealny materac do łóżeczka dziecięcego o wymiarach 60 cm x 120 cm. Bardzo istotnym parametrem będzie również wysokość materaca. Zależy ona od rodzaju wybranego łóżka oraz wieku i zdolności motorycznych dziecka. Wysokość ma znaczenie nie tylko w kwestii wygody, ale często także bezpieczeństwa Twojego malucha. Dla przykładu, zbyt wysoki materac dla dwulatka to dodatkowych kilkanaście centymetrów, które musi pokonać wchodząc lub schodząc z łóżka. Kwestię tę należy dokładnie rozważyć, a my przychodzimy z pomocą z naszym rozbudowanym wachlarzem produktów. Materace piankowe Oliveo dostępne są, zarówno w niższych wersjach (9 cm), jak i tych wysokich (do 23-26 cm). Istotną cechą jest także twardość wybieranego produktu. Możesz zdecydować się na miękki lub twardy materac dla dziecka. Poziom twardości jest oznaczony symbolami od H2 do H5 – im wyższa wartość, tym twardszy materac. Pozwoli Ci to dopasować produkt tak, by kręgosłup Twojej pociechy był prawidłowo podparty w łóżku. Co istotne, na wszystkie materace piankowe Oliveo oferujemy dwuletnią gwarancję. Jesteśmy pewni jakości i trwałości proponowanych przez nas produktów.

Materace piankowe z najlepszych surowców

Nasze materace piankowe Oliveo zostały wyselekcjonowane specjalnie z myślą o Twoich dzieciach. Ich zadania to: zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz możliwość długoletniego użytkowania. Jesteśmy dumni z tego, że wszystkie te zadania są w 100% wypełniane przez nasze produkty. Oferowane przez nas materace piankowe dla dzieci w znacznej części składają się z pianki poliuretanowej. To najlepszy sposób na zapewnienie równomiernego, solidnego podparcia dla ciała. Jest to także materiał bardzo sprężysty, dlatego jest odporny na odkształcenia. Materac piankowy wykonany z tego materiału przepuszcza powietrze, dlatego zapobiega przegrzaniu i poceniu się. Innym popularnym w naszych produktach surowcem jest profilowana pianka 7 strefowa, którą posiada np. materac piankowy Pesaro. Jej elastyczność jest jeszcze wyższa niż pianki poliuretanowej. Jest to również materiał twardszy, toteż bardziej usztywnia materac. Decydując się na materac do łóżka dziecięcego można także wybrać taki, który będzie wyposażony w piankę wysokoelastyczną profilowaną. Ma ona większą gęstość niż inne surowce, dzięki czemu materac szybciej odzyskuje swój pierwotny kształt po użytkowaniu. Z takiej pianki stworzony jest m.in. materac piankowy HR 4kids Fermo. Warto także rozważyć zakup produktu, jakim jest materac z pianki ciętej wysokoelastycznej. Ma ona bardzo duże właściwości plastyczne, dzięki czemu stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa. Jest ona też trwalsza o około 40% od zwykłej pianki poliuretanowej. Specjalnie z myślą o ochronie środowiska znalazły się w naszej ofercie również materace naturalne z pianki Bio Foam. To idealne rozwiązanie dla alergików, ponieważ materac „oddycha” i tworzy dobry mikroklimat, wolny od bakterii czy grzybów.

Już teraz zdecyduj się na materace piankowe marki Oliveo i wybierz zdrowy sen w przyjaznym dla Twojego dziecka środowisku.