Łóżko domek 

Łóżko domek

Bezpieczeństwo, komfort i świetna zabawa w jednym – właśnie takimi słowami rodzice najczęściej opisują nabyte w naszym sklepie łóżko domek. To idealny mebel do każdego pokoju dziecięcego. Dla dorosłych jest gwarancją jakości, a dla dzieci wielką radością. Oczywiście na rynku można znaleźć różnorodne łóżka dla dzieci. Wystarczy wpisać odpowiednie hasło w wyszukiwarkę, aby uzyskać mnóstwo wyników. Jak wyselekcjonować spośród nich te najlepsze? W prosty sposób – decydując się od razu na łóżko domek Oliveo. To wyjątkowo solidna kategoria produktów, których konstrukcja oparta jest w całości na litym, polskim drewnie sosnowym. Kształt domku został stworzony w taki sposób, że nie zaburza stabilności konstrukcji. Idealnym tego przykładem jest łóżko domek Cynia, atrakcyjne i bezpieczne. Co więcej, oferujemy szeroką gamę rozmiarów od 60 cm x 120 cm aż po 160 cm x 200 cm. Można zatem znaleźć u nas idealne łóżko dla dwulatka, jak również dla starszej pociechy. Oczywiście nie zapominamy także o najmłodszych. Umożliwiamy wybór wysokości barierki przy łóżku. Barierka standardowa ma 30 cm wysokości, średnia 45 cm a wysoka 60 cm. Dla najstarszych dzieci można spokojnie wybrać łóżko domek Oliveo bez barierki. Jeżeli w domu jest więcej niż jedna pociecha, wielu rodziców rozważa kupno łóżka piętrowego. Kwestia ta nastręcza jednak zmartwień związanych z wysokością dedykowanemu meblowi pomieszczenia i bezpieczeństwem latorośli. Mamy idealne rozwiązanie tego problemu: łóżko dla dzieci z podwójnym spaniem – takie jak łóżko domek Bella. To gwarancja spokojnego snu dla rodzeństwa czy odwiedzającej pociechę koleżanki a także dla rodziców, którzy nie będą musieli martwić się, że ich dziecko spadnie z wysokości. Każde łóżko domek, dostępne w naszym sklepie internetowym opatrzone jest certyfikatami jakości, świadczącymi o wysokim standardzie używanych materiałów oraz ich naturalnym ich pochodzeniu, nie wpływającym degradacyjnie na środowisko.

Łóżko domek – wygodny sen i świetna zabawa

Decydując się na konkretne łóżko dziecięce, należy kierować się nie tylko jego jakością i bezpieczeństwem, ale także tym, jak taki mebel będzie odbierany przez dziecko. Im przyjemniej będzie się kojarzył, tym chętniej maluch będzie w nim spać. Właściwie dobrane łóżko dla dziecka to także gwarancja tego, że będzie ono chciało spędzać czas w swoim pokoju. Warto zauważyć, że nasze produkty mają bardzo wysoki udźwig – aż do 180 kg. Oznacza to, że może się na nich bawić nawet czwórka dzieci. Zapewniamy rodziców, że nasze łóżko domek stanie się centrum zabaw w pokoiku dziecięcym. Szczególnie gdy właściwie je ozdobią, a najlepiej, gdy zrobią to wspólnie z pociechami. Na wyjątkowym stelażu w kształcie domku można wieszać girlandy, lampki lub elementy związane z zainteresowaniami dziecka. Dla przykładu można obejrzeć łóżko domek Lisa – to bardzo wdzięczne miejsce do powieszenia małych, pluszowych maskotek, elementów składowych układu słonecznego czy barwnych wróżek bądź motyli. Wszystko zależy od waszej fantazji i upodobań malucha, który będzie korzystał z łóżeczka. Nietrudno jest też dopasować nasze produkty do wystroju całego wnętrza. Znajdziecie w naszym sklepie, zarówno łóżko domek w stylu skandynawskim, jak i inne propozycje tego typu, które idealnie wpiszą się z różnorodnymi aranżacjami. Pomagamy także zaoszczędzić przestrzeń. Gdy już większe pociechy dzielą ze sobą pokój, łóżko piętrowe Oliveo to nie tylko piękne i bezpieczne miejsce do spania, ale również sposób na zyskanie dodatkowej powierzchni do zabawy.

Już teraz wybierz łóżko domek z naszej bogatej oferty sklepowej, idealnie dopasowane do potrzeb Twoich dzieci i podaruj im komfort zdrowego snu oraz bezpiecznej zabawy.