Strefa biznesu - Oliveo

Marka Oliveo wyznacza współczesne trendy aranżacji wnętrz przez nietuzinkowe meble… i nieszablonowe stylizacje.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy międzynarodowym producentem i eksporterem mebli dziecięcych oraz dla dorosłych. Tworzymy między innymi łóżeczka dziecięce do pokoi hotelowych, łóżeczka piętrowe oszczędzające drogocenną przestrzeń, klasyczne łóżka, materace czy meble do sal zabaw. Pomagamy także w projektowaniu niepowtarzalnych i komfortowych wnętrz dzięki ekspertowi z dziedziny projektowania. Połączenie obu usług tworzy bardzo atrakcyjną ofertę hotelową dla rodzin, zachęcająca do spędzenia wakacji w swoim wymarzonym miejscu.

Specjalizujemy się w produkcji łóżek oraz aranżacji wnętrz. Dbamy po wysoką jakość swoich produktów przez zaawansowane technologie produkcji oraz szczegółową kontrolę jakości. Tworzymy unikatowe wzory łóżek, dlatego są niepowtarzalne dla konkurencji. Dbamy również o zdrowie osób sypiających na naszych łóżeczkach. Produkujemy meble wyłącznie z naturalnego drewna i ekologicznych materiałów. Silna konstrukcja sprawia, że nasze łóżeczka mają udźwig do 180 kg, co pozwala spać w nich nawet dwójce dzieci, czy dziecku z rodzicem. Nieszablonowa aranżacja – łóżko domek, łóżeczko TIPI i stabilna konstrukcja tworzą w ciągu dnia mini plac zabaw dla dzieci.

Nasze produkty wzbogacą ofertę hotelu i pozwolą w komfortowych warunkach spędzić wakacje rodzicom i ich pociechom. Zaufali nam klienci nie tylko z Polski, ale także z różnych zakątków Europy. Docenili nas wymagający Niemcy, dla których tworzymy oddzielne działy sprzedaży, Anglicy czy ceniący sobie komfort i wygodę – Skandynawowie. Można śmiało powiedzieć, że współtworzymy europejskie standardy na miarę oczekiwań najbardziej wymagających nacji.

 Nasza oferta biznesowa dla hoteli przyjaznych całym rodzinom.

„Stworzymy pokoje z łóżkami zachęcającymi do błogiego snu w Twoim hotelu, ponieważ swoim aranżacjami budzimy niezapomniane emocje”.

Jeśli chcesz, aby klienci reagowali na Twoja ofertę jak rodzina ze zdjęcia, to zaufaj naszej marce Oliveo.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji mebli dziecięcych i dla dorosłych. Naszymi flagowymi produktami są łóżka dziecięce domki czy łóżka TIPI. Oferujemy jednak więcej niż zdrowy i wygodny sen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 1. Przyciągaj całe rodziny do swojego hotelu dzięki najwyższej jakości.
 2. Łóżeczko domek na dostawkę lub stałą aranżację.
 3. Łóżeczko TIPI jako centrum rozrywki.
 4. Łóżko piętrowe z drabinką.
 5. Łóżka klasyczne dla dzieci i dorosłych.
 6. Łóżko domek z okienkiem nie tylko do pokoju hotelowego.
 7. Markowe materace do łóżek.
 8. Projektowanie na życzenie.
 9. Zakończenie – wnioski.

1. Przyciągaj całe rodziny do swojego hotelu dzięki najwyższej jakości.

Zanim jednak przedstawimy swoje produkty, pokażemy, jak ważna jest jakość Twojej oferty dla każdego gościa hotelowego.

Czym jest jakość według badań naukowych? Według badania „Jakość i relacje z klientami na rynku usług hotelarskich” wykonanego przez Politechnikę Gdańską, Wydział Zarządzania i Ekonomii, jakość to:

„…zespół cech, walorów, atrybutów użytkowych i emocjonalnych, które decydują o stopniu, w jakim produkt zaspokaja potrzeby odbiorców”. I tutaj pojawiają się tu dodatkowo cechy (walory) emocjonalne, które służą zaspokojeniu potrzeb odbiorców. Zatem ujęcie jakości produktu to nie tylko ściśle określone parametry danego produktu (materialnego lub niematerialnego), ale również elementy odbierane emocjonalnie.”

Można by ten sposób postrzegania jakości odnieść do jakości usługi hotelarskiej, w której przy dokonywaniu oceny mamy do czynienia zarówno z elementami materialnymi (np. pokój w hotelu) jak też elementami niematerialnymi. Elementy emocjonalne, pozwalające zaspokajać psychologiczne potrzeby konsumenta. To właśnie, tworzone i kształtowane z klientami relacje - w procesie sprzedaży produktu materialnego czy też w trakcie świadczenia usługi - wiążą się z zaspokajaniem potrzeb emocjonalnych i w efekcie są poddawane ocenie, a przynajmniej mają wpływ na ocenę jakości usług. W nowoczesnym podejściu do jakości kluczową rolę odgrywa klient i zaspokajanie jego potrzeb. Mamy tutaj do czynienia z koncepcją jakości postrzeganej przez nabywcę, czyli indywidualnej oceny jakości dokonywanej przez kupującego. To właśnie klient dokonuje ostatecznej oceny poziomu jakości wyrobu lub usługi. „Według współczesnych poglądów (…) konsument jest końcowym i ostatecznym weryfikatorem jakości produktu. Dominuje obecnie pogląd, że zadowolenie konsumenta (ang. customer satisfaction) jest czynnikiem, który decyduje o osiągniętym poziomie jakości produktu (wyrobu lub usługi).”

Podstawowymi atrybutami bardzo dobrego hotelu według badania sągastronomia i nocleg.

Pomożemy Państwu zbudować w myśl zaprezentowanych badań nocleg bazujący na wysokiej jakości produktach i najpiękniejszych emocjach. Jak to zrobimy?

W naszej ofercie posiadamy nieszablonowe wzory funkcjonalnych łóżek z kompletnym wyposażeniem. Pomożemy wybrać najlepsze meble do pokoju, które stworzą niezapomniany klimat przez nietuzinkową aranżację.

2. Łóżeczko domek na dostawkę lub stałą aranżację

Łóżka domki to nasza flagowa linia łóżeczek dziecięcych. Posiadamy szeroki wybór różnych wariantów kolorystycznych. Produkujemy i wysyłamy łóżka na terenie całej Europy.  Sprawdzają się świetnie jako model wzbogacający ofertę hotelową. Prosta konstrukcja sprawia, że można na życzenie klienta umieścić je w pokoiku lub zastosować jako stałą aranżację.

Dodatkowo łóżeczko w wersji rozbudowanej ma dolne spanie – wysuwane, dlatego spać w nim może dwójka dzieci! Dzięki nim nie zmusisz rodziców do spania w jednym łóżku z pociechami, tworząc komfortowe i luksusowe warunki dla wszystkich członków rodziny. Pamiętaj, że zwiększanie standardu pokoju to nie tylko korzyści dla rodziny, ale także bardzo atrakcyjna oferta, która wygra z Twoją konkurencją i zapewni większe zyski.

Zalety produktu:

 • konstrukcja z litego drewna z udźwigiem do 180 kg;
 • możliwość spania dwójki dzieci lub dziecko  + rodzic;
 • prosta konstrukcja do złożenia;
 • możliwość zabezpieczenia spania barierkami  ochronnymi;
 • szeroka gama wzorów i kolorystyki;
 • duże możliwości adaptacji do przez narzutki z włókna, oświetlenie LED.

 Profity dla Ciebie:

 • poszerzenie oferty hotelowej dla rodzin przez stworzenie dodatkowego miejsca spania dla dzieci, co zwiększy jej atrakcyjność, a przez to grono klientów;
 • zbudowanie nieszablonowej aranżacji, wzburzającej silne emocje zaskoczenia, radości, wyjątkowości u całej rodziny;
 • szybka dostawa i możliwość dostosowania oferty pod indywidualne wymogi (rozmiar, drugie spanie, kolorystyka).

3. Łóżeczko TIPI jako centrum rozrywki!

Kolekcja łóżeczek TIPI to diadem w koronie naszej oferty. Nieszablonowe wzornictwo łóżek sprawia, że doskonale sprawdzają się jako strefa sypialna oraz plac zabaw dla rodzin. Dzięki łóżeczkom zwiększysz atrakcyjność oferty dla całych rodzin, tworząc niezapomniane wrażenia z pobytu w hotelu. Posiadamy szeroki wybór różnych wariantów kolorystycznych. Produkujemy i wysyłamy łóżka na terenie całej Europy. Prosta konstrukcja sprawia, że można na życzenie klienta umieścić je w pokoiku lub zastosować jako stałą aranżację. Zobacz nasze najlepsze aranżacje.


Zalety produktu:

 • konstrukcja z litego drewna z udźwigiem do 180 kg;
 • możliwość spania dwójki dzieci lub dziecko + rodzic;
 • prosta konstrukcja do złożenia;
 • możliwość zabezpieczenia spania barierkami ochronnymi;
 • szeroka gama wzorów i kolorystyki;

 

Profity dla Ciebie:

 • poszerzenie oferty hotelowej dla rodzin przez stworzenie dodatkowego miejsca do spania dla dzieci, co zwiększy jej atrakcyjność, a przez to grono klientów;
 • 3 lata gwarancji;
 • szybka dostawa i możliwość dostosowania oferty pod indywidualne wymogi (rozmiar, drugie spanie, kolorystyka).

4. Łóżko piętrowe z drabinką

W swojej bogatej ofercie mebli dziecięcych mamy również łóżka piętrowe o wielu możliwościach aranżacyjnych. Łóżeczka idealnie sprawdzają się w ofertach hotelowych dla większych rodzin. Dzięki nim nie zmusisz rodziców do spania w jednym łóżku z pociechami, tworząc komfortowe i luksusowe warunki dla wszystkich członków rodziny. Pamiętaj, że zwiększanie standardu pokoju to nie tylko korzyści dla rodziny, ale także bardzo atrakcyjna oferta, która wygra z Twoją konkurencją i zapewni większe zyski.

Zalety produktu:

 • konstrukcja z litego drewna z udźwigiem do 180 kg;
 • możliwość spania dla dwójki dzieci bez ograniczania cennego miejsca w pokoju;
 • prosta konstrukcja do złożenia;
 • zabezpieczenia typu barierka.

Profity dla Ciebie:

 • poszerzenie oferty hotelowej dla rodzin przez stworzenie dodatkowego miejsca do spania dla dzieci;
 • 3 lata gwarancji;
 • szybka dostawa i możliwość dostosowania oferty pod indywidualne wymogi (rozmiar, drugie spanie, kolorystyka);
 • 2 miejsca sypialne uzyskane bez ograniczania miejsca w pokoju.

 5. Łóżka klasyczne dla dzieci i dorosłych

Nie zapominamy także o klasycznych potrzebach całych rodzin. W naszej ofercie znajdują się również tradycyjne łóżka o różnych rozmiarach, wzorach i kolorach, które mogą stać się stałym wyposażeniem Twojej oferty hotelowej. Solidna konstrukcja drewniana oraz możliwość dostosowania rozmiaru to jedne z podstawowych zalet naszych łóżek klasycznych. Zobacz i się przekonaj na własne oczy.


Zalety produktu:

 • konstrukcja z litego drewna z udźwigiem do 180 kg;
 • możliwość spania dla dziecka lub osoby dorosłej;
 • prosta konstrukcja do złożenia.

 Profity dla Ciebie:

 • poszerzenie oferty hotelowej dla rodzin przez stworzenie dodatkowego miejsca do spania dla dzieci lub osoby dorosłej;
 • 3 lata gwarancji;
 • szybka dostawa i możliwość dostosowania oferty pod indywidualne wymogi (rozmiar, kolorystyka).

6. Łóżko domek z okienkiem nie tylko do pokoju hotelowego!

Nasz najnowszy produkt z serii łóżeczek dla dzieci świetnie sprawdza się również w recepcji lub na hotelowych placach zabaw. Domek z okienkiem może być nie tylko łóżkiem, ale także atrakcją w bawialni przed recepcją czy na świetlicy hotelowej. Po wyciagnięciu stelaża do spania domek z okienkiem można wypełnić piłeczkami plastikowymi i stworzyć suchy basen dla dzieci. W klasycznym wariancie łóżeczko domek staje się nieocenionym dodatkiem do pokoju hotelowego jako spanie. To ty decydujesz, czy wyślemy Ci łóżeczko, czy domek zabaw.

008a.jpg

Zalety produktu:

 • konstrukcja z litego drewna z udźwigiem do 180 kg;
 • możliwość spania dwójki dzieci lub dziecko + rodzic;
 • prosta konstrukcja do złożenia;
 • możliwość zabezpieczenia spania barierkami ochronnymi;
 • szeroka gama wzorów i kolorystyki;
 • możliwość adaptacji do zabawy przez wyciągnięcie stelaża i stworzenia suchego basenu.

Profity dla Ciebie:

 • poszerzenie oferty hotelowej dla rodzin przez stworzenie dodatkowego miejsca spania dla dzieci, co zwiększy jej atrakcyjność, a przez to grono klientów;
 • stworzenie dodatkowej atrakcji przed recepcją hotelową dla dzieci, wzbogacenie oferty hotelowego placu zabaw;
 • 3 lata gwarancji;
 • szybka dostawa i możliwość dostosowania oferty pod indywidualne wymogi (rozmiar, drugie spanie, kolorystyka).

7. Markowe materace do łóżek

Jesteśmy również dystrybutorem markowych materacy do łóżek dziecięcych i dla dorosłych. Mamy w swojej ofercie materace nawet dla niemowlaków o właściwościach antyalergicznych. Wytrzymałość i właściwości prozdrowotne powodują, że goście hotelowi będą wypoczęci oraz szalenie zadowoleni z pobytu. Nasze materace również dystrybuowane są na terenie całej Europy.

Zalety produktu:

 • możliwość dostosowania materaca do konkretnego modelu łóżka przez rozmiar;
 • dobranie produktu o konkretnych parametrach pod wiek dziecka lub dorosłego;
 • stworzenie kompletu z naszymi łóżeczkami na preferencyjnych warunkach.

 

To właśnie dobre materace powodują, że Twoi goście będą wyspani, zadowolenia i podkreślą emocjonalne wysoką jakość oraz standard pokoi.

Profity dla Ciebie:

 • 2 lata gwarancji na nasze produkty;
 • adaptacja materacy w dowolnym niemal łóżku;
 • warunki preferencyjne dla klientów zakupujących zestawy.

8. Projektowanie na życzenie

Aranżacja pokoju hotelowego, placu zabaw czy recepcji wymaga wiedzy fachowej. Mamy w swoich szeregach projektanta, który może pomóc w stylizacji wnętrz przy pomocy naszych mebli. Stworzymy unikatowy projekt, który będzie bramą do oryginalnych ofert. Aranżacje będą w pełni profesjonalne, niepowtarzalne i spersonalizowane. Dzięki usłudze powstaną pokoje jedyne w swoim rodzaju, dopasowane do potrzeb wszystkich członków rodziny.

Zalety i profity:

 • stworzenie niepowtarzalnej oferty o wysokim standardzie dla całych rodzin;
 • odróżnienie się od konkurencji unikatowymi koncepcjami;
 • połączenie projektowania i umeblowania pokoju w spójnej koncepcji;
 • zwiększenie ilości potencjalnych klientów przez podnoszenie standardu oferty.


9. Zakończenie – wnioski

Zapamiętaj jedną złotą zasadę, ludzie nie kupują produktów, a ulegają emocjom. To właśnie emocje już przy przeglądaniu Twojej oferty decydują o jej atrakcyjności. Klienci przeglądają puste pokoje, czytają podobne opisy, ale ulegają aranżacyjnej grze kolorów, zalet, jakie tworzy oferta (spanie oddzielnie, nieszablonowe stylizacje, wysoki komfort przez personalizację oferty dla każdego członka rodziny). Jakość Twojej oferty jest zależna od jakości emocji, które wzbudzisz.

Pozwól rodzicom spać ze swoimi pociechami na podwójnym łóżku z drugim spaniem. Zadbasz o komfort każdego członka rodziny, pozwalając wybrać najdogodniejsze opcje przez dostawiane łóżka lub tworząc pokoje o rodzinnym, wysokim standardzie. Stwórz nieosiągalne emocje dla konkurencji. Wzbudź w dzieciach ciekawość, radość i problem wyboru: Pytania dzieci nie powinny brzmieć „Mamo, a gdzie ja będę spał?”, a powinny: „Mamo ja śpię w TIPI. Adaś, Tomek miał spać w TIPI, a TY w domku”. Mamo, ale te TIPI, jest takie fajne!” Takie emocje decydują o wyborze oferty, która pozwoli dostawić…drugie TIPI.

Następnie goście przyjeżdżają do hotelu i tworzą własne wspomnienia… Przeżywają pierwsze wspólne wakacje, noc poślubną lub szukają nowych nieodkrytych dla siebie zakątków. Spraw razem z marką Oliveo, aby Twoi klienci wracali…

 

Zapraszamy do kontaktu:


HYGGE GROUP sp. zoo sp.k
ul. Mokra 3/24 95-200 Pabianice, Polska
+ 48 664 431 667 sklep@oliveo.pl


Jesteśmy do Państwa dyspozycji