Materace Termoplastyczne 

Materace termoplastyczne

Oferujemy Ci szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się również materace termoplastyczne. Są one przeznaczone dla szczególnie wymagających osób, którym zależy na wielu aspektach zdrowego snu. Wśród podstawowych właściwości, jakie cechują materac z pianki termoplastycznej, należy wymienić jego dostosowywanie się do temperatury ciała użytkownika. W praktyce oznacza to, że temperatura wytwarzana w czasie snu przez Twoje dziecko, uplastycznia piankę i wówczas zagłębia się ona wyłącznie w koniecznych miejscach. Rozumiemy różnorodność potrzeb naszych klientów, dlatego materace termoplastyczne Oliveo znajdziesz w wielu rozmiarach, sięgających nawet wymiaru 180 cm x 200 cm. Samodzielnie można także dobrać model o odpowiedniej twardości, która została wyraźnie oznaczona w naszym sklepie internetowym. Jeśli wybierasz materac termoplastyczny dla dziecka, zwróć także uwagę na jego wysokość. Wartości te wahają się od 9 cm nawet do 32 cm. Decydując się na zakup w naszym sklepie możesz także wybrać pozostałe komponenty materaca, zgodnie z indywidualnymi potrzebami przyszłego użytkownika. Przykładem zestawu kilku bardzo dobrych surowców jest materac kieszeniowy z lateksem Valentia Visco, którego powierzchnię stanowi oczywiście pianka termoplastyczna. Pomagamy także zachować najwyższy standard higieny materaca. W tym celu oferujemy Ci wysokiej jakości pokrowiec na materac z wybranych materiałów, takich jak: poliester, wiskoza, kaszmir czy włókna bambusowe. Polecamy także zakup modeli dwustronnych, takich jak materac lateksowy z kokosem Multipocket Monfalcone. Zachowujemy najwyższe standardy sprzedaży, toteż na każdy materac dajemy Ci 2-letnią gwarancję.

Materace termoplastyczne i ich wyjątkowe właściwości

Jak już wspomnieliśmy, materac termoplastyczny ma tę cechę, że dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika pod wpływem jego temperatury. W ten sposób materac w całości przylega do śpiącej na nim osoby. Rozwiązanie to pozwala na zachowanie ciepła w czasie snu. Jednocześnie materace termoplastyczne Oliveo są bardzo przewiewne i zapobiegają powstawaniu wilgoci. To wszystko sprawia, że łatwo można utrzymać higienę materaca oraz jego bezpośredniej okolicy. Perfekcyjne dopasowanie do sylwetki sprawia, że tego rodzaju materac piankowy stanowi idealne podparcie ciała. Mięśnie odcinka lędźwiowego oraz kręgów szyjnych nie męczą się. Jest to zatem świetny wybór dla osób, które odczuwają bóle kręgosłupa, cierpią na dolegliwości kostno-stawowe, napięcie mięśniowe lub mają problemy z postawą. Sprawia to jednocześnie, że to także idealny materac dla dziecka. Jest on sprężysty, co zapewni maluchowi wygodę. Przy tym nie ma w nim mowy o punktowym ucisku na ciało, a zatem krew swobodnie przepływa przez cały organizm. To bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci, szczególnie, iż są one lżejsze niż dorośli. Bardzo dobrym przykładem materaca stworzonego dla najmłodszych jest materac termoplastyczny Sassari 4kids Visco. Pozwala on Twojemu dziecku na zachowanie naturalnego ułożenia ciała, jednocześnie jest przewiewny, higieniczny i odciąża kręgosłup, który jest szczególnie ważny u rozwijającego się malucha. Materac termoplastyczny dla dziecka przyspiesza także regenerację systemu kostnego malucha, który musi uczęszczać na rehabilitację.

Postaw na wysoką jakość, zainwestuj w zdrowie swojego dziecka i wybierz materac termoplastyczny Oliveo dopasowany do jego potrzeb.