Materace Multipocketowe 

Materace Multipocketowe

Spokojny sen zapewnisz swemu dziecku wybierając materace multipocketowe. Produkty te mają świetne parametry i wiele zalet. Poszukując idealnego mebla do spania dla swojego dziecka, z pewnością chcesz wybrać do niego jeden z twardszych materacy. Materace multipocketowe Oliveo cechują się różnymi poziomami twardości, aż do oznaczonego symbolem H5 – bardzo twardy. Jednym z takich modeli jest materac wielokieszeniowy z kokosem Catanzaro. To Twój sojusznik w walce z wadami postawy u dziecka. Istotna będzie także wysokość materaca. W Oliveo znajdziesz różnorodne produkty, zarówno takie 9-centymetrowe, jak i wyższe (np. 22- 26-centymetrowe). Możesz zatem spokojnie dopasować materac dziecięcy do wieku Twojej pociechy i zadbać o jej bezpieczeństwo. Kolejną ważną cechą jest dwustronność materaca, która w znaczący sposób przedłuża jego żywotność. Takim modelem jest m.in. materac wielokieszeniowy Visco Cosenza. Doskonały materac wielokieszeniowy cechuje się zwiększoną liczbą sprężyn kieszeniowych. Są one oddzielone od siebie za pomocą specjalnych „kieszonek”. Dzięki temu nie przemieszczają się ani nie wybijają na zewnątrz. Ponadto, sprężyny o optymalnej grubości nie pękają i są wygodne w użytkowaniu, dzięki czemu nasze produkty to świetne materace multipocketowe dla dzieci, które nierzadko intensywnie używają swoich łóżek do zabawy. Z naszej strony otrzymujesz dodatkową, dwuletnią gwarancję na każdy zakupiony materac. Jesteśmy bowiem w 100% pewni perfekcyjnej jakości i wysokiej trwałości naszych produktów.

Najlepsze materace multipocketowe na rynku

Oliveo proponuje Ci najlepsze materace wielokieszeniowe na rynku. Do wielu z ich zalet należy zaliczyć świetną elastyczność. Sprawia ona, że materac się nie odkształca. Dzięki temu jest dużo wygodniejszy i służy o wiele dłużej. Materac multipocketowy dla dziecka oznacza także brak falowania przy częstej zmianie pozycji. To szczególnie ważne, gdy Twoja pociecha to mała wiercipiętka. Dodatkowo optymalna ilość sprężyn oraz miejsc utwardzonych, sprawia, że produkt ma wysoką giętkość. Dzięki temu każdy materac wielokieszeniowy Oliveo stanowi zdrowe podparcie ciała. Jest on w stanie bardzo dokładnie dopasować się do naturalnych, anatomicznych krzywizn ludzkiego kręgosłupa. Kolejną zaletą, jaką ma tego rodzaju materac dla dziecka Oliveo, jest to, że umieszczane w naszych produktach nowoczesne sprężyny, nie wydają dźwięków w czasie użytkowania. Oczywiście poza samymi sprężynami dużą rolę odgrywa także pozostałe wypełnienie, a to może być różnorodne. To Ty decydujesz jaki surowiec będzie najlepszy. Ze swojej strony proponujemy np. materac wielokieszeniowy z lateksem Rimini. Jego wypełnienie wykonane zostało z pianki termoplastycznej, poliuretanowej, 7-strefowych sprężyn kieszeniowych MULTIPOCKET i lateksu. Ma on rozbudowane właściwości antyalergiczne, absorbuje wilgoć i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Jak widzisz, wybierając materac do łóżka dziecięcego, możesz stworzyć niemal dowolną kompozycję. W ten sposób zyskasz unikalny produkt, który będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb malucha. W Oliveo oferujemy także różnorodne pokrowce do materacy. Produkt najczęściej jest w zestawie z wybranym do niego pokrowcem jednak, jeżeli chcesz zmienić go na wykonany z innego rodzaju materiałów, możesz zrobić to za pomocą kilku kliknięć.

Wybierz najlepsze materace miltipocketowe dla całej swojej rodziny i ciesz się elastycznością podłoża oraz wysokim komfortem snu.