Łóżko drewniane klasyczne NIO Zobacz większe
Czas realizacji15 dni roboczych
Koszt wysyłki:Gratis
Materiał:Pierwszej klasy drewno iglaste - sosna
Dopuszczalna waga:180kg

Łóżko drewniane klasyczne NIO

Nowy produkt

Łóżko drewniane klasyczne NIO to produkt meblarski o trwałej i stabilnej konstrukcji. Wyrób jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Model z szerokimi, niskimi nóżkami. Produkt został wykonany z najwyżej jakość drewna sosnowego.

Produkt dostępny!

Cena: 765,00 zł

Oliveo

Oryginalne & Stylowe meble dla dzieci. Łóżko domek, łóżko tipi oraz łóżka klasyczne i piętrowe.

OPIS PRODUKTU

Łóżko drewniane klasyczne NIO

Solidne łóżko drewniane klasyczne NIO jest bezpieczną dla dziecka przestrzenią do spania i codziennej zabawy. Wyrób wykonano z ekologicznych surowców – drewna iglastego o cudownym aromacie sosny. To wytrzymały mebel, który posiada dodatkową barierkę ochronną. Zamów mebel dziecięcy, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach najmłodszych klientów!

15 zalet, którymi wyróżnia się łóżko drewniane klasyczne NIO

 1.       Mocne, łóżko drewniane dziecięce, które wykonano z  litej, polskiej sosny o klasie A/A.
 2.       Produkt wytrzymuje obciążenie do 180 kg. Konstrukcja łóżka osadzona na solidnie wykonanych drewnianych elementach, co umożliwia przebywanie w łóżku rodzica z lub zabawę w nim większej grupy przyjaciół dziecka. 
 3.       Konstrukcja łózka jest odpowiednia do udekorowania jej przy pomocy dostępnych i wybranych przez dziecko ozdób, m.in. ręcznie wykonanych rysunków z użyciem farb wodnych, wizerunków ulubionych postaci z bajek czy pluszowych maskotek. Możliwe jest także przewiązanie barierki ochronnej wielokolorową taśmą lub sznurem ledowym. 
 4.       Mebel w wersji maturalnej został ręcznie oszlifowany, dzięki czemu, jest dostosowany do bezpiecznego i komfortowego użytkowania przez pociechy w każdym wieku.
 5.       Mocne, szerokie i niskie nóżki, które zapewniają bezproblemową i cykliczną wymianę powietrza pomiędzy podstawą łóżka a znajdującym się pod nim podłożem.
 6.       Produkt dedykowany dzieciom z bardzo wrażliwą skórą i podatnością na reakcje alergiczne ze strony układu oddechowego.
 7.       Klient otrzymuje pełny zestaw, przeznaczony do domowego montażu, w którym znajdują się: drewniane elementy konstrukcyjne, klucz torx, komplet śrub i instrukcja obsługi w języku polskim wraz z linkiem do filmu pokazowego na YouTube.
 8.       Opcja wyboru rozmiaru łóżka, który odpowiada wymiarom materaca. 
 9.       Wykonany z drewna, bardzo solidny stelaż, który podnosi dobre właściwości znajdującego się na nim materaca.
 10.    Model może być pokryty ekologicznymi farbami wodnymi o wykończeniu matowym, półmatowym lub połyskującym, a także bezwonna bejcą i nietoksycznym lakierem.
 11.    Łóżko z wieloma certyfikatami jakości, również FSC, który potwierdza, że jego produkcja nie umniejsza naturalnych bogactw biologicznych.
 12.    Produkt może być indywidulanie dopasowany do metrażu pokoju dla dziecka, zarówno pod względem rozmiaru łóżka, jak i jego cech konstrukcyjnych.
 13.    Produkt można wybrać w wersji malowanej na kilka wybranych odcieni barw farb z dostępnej palety kolorów.
 14.    Łóżko drewniane klasyczne NIO jest wygodną przestrzenią do zorganizowania kreatywnej zabawy m.in. w żeglarzy płynących na statku, dworską karetę jadącą do króla czy wielobranżowy sklep.
 15.    Pomoc zatrudnionych w naszej firmie konsultantów w kluczowych kwestiach i krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia.

 

Dlaczego warto kupić łóżko drewniane klasyczne NIO?

Proponowane przez nas łóżeczko drewniane wyróżnia się trwałą, estetyczną i bardzo solidną konstrukcją. To produkt, który doskonale spełni swoją rolę przez wiele lat jego użytkowania, co ogranicza przymus kupowania kolejnego mebla wypoczynkowego dla swojej pociechy. Łóżko z powodzeniem może być wykorzystane przez kolejne dzieci w rodzinie. To trwały wyrób wykonany z najlepszych jakościowo surowców.

Odkryj zalety, jakie posiada łóżko drewniane klasyczne NIO i przekonaj się, że to mebel dla Twojego dziecka!


Opinie

Oceń 
2019-04-11

ŁÓŻKO NIO

POLECAM, PRODUKYT TAKI JAK NA ZDJECIU

  Napisz opinię

  Łóżko drewniane klasyczne NIO

  Łóżko drewniane klasyczne NIO

  Łóżko drewniane klasyczne NIO to produkt meblarski o trwałej i stabilnej konstrukcji. Wyrób jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Model z szerokimi, niskimi nóżkami. Produkt został wykonany z najwyżej jakość drewna sosnowego.