Łóżko drewniane klasyczne PAO Zobacz większe
Czas realizacji15 dni roboczych
Koszt wysyłki:Gratis
Materiał:Pierwszej klasy drewno iglaste - sosna
Dopuszczalna waga:180kg

Łóżko drewniane klasyczne PAO

Nowy produkt

Łóżko drewniane klasyczne PAO jest wysokiej klasy meblem dla dzieci. Produkt wykonano z najlepszej jakości drewna sosnowego. Model posiada wygodne, szerokie wejście do łóżka. Lekko zaokrąglona podstawa umożliwia swobodną wymianę powietrza pomiędzy nią a podłogą. Model dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

Produkt dostępny!

Cena: 839,00 zł

Oliveo

Oryginalne & Stylowe meble dla dzieci. Łóżko domek, łóżko tipi oraz łóżka klasyczne i piętrowe.

OPIS PRODUKTU

Łóżko drewniane klasyczne PAO

Mocne łóżko drewniane klasyczne PAO jest produktem meblarskim najwyżej jakości. Wyrób ten spełni oczekiwania każdego rodzica, bowiem wykonany został z bezpiecznych i ekologicznych materiałów. Model stworzono z drewna o cudownym aromacie sosny. Dostępna powierzchnia służy, zarówno do odpoczynku, jak i kreatywnej zabawy. Produkt spełnia rygorystyczne wymogi UE i jest przystosowany do użytkowania przez dzieci w różnym wieku. Wybierz stabilne i mocne łóżko dla swojego dziecka!

15 zalet, którymi wyróżnia się łóżko drewniane klasyczne PAO

 1.       Łóżko dziecięce wykonano z litego, polskiego drewna sosnowego, zaliczanego do najwyższej klasy.    
 2.       Nośność łóżka do 180 kg. Pozwala to na spanie w nim rodzica z dzieckiem lub organizowanie zabaw w gronie kolegów i koleżanek.    
 3.       Produkt przeznaczony do domowego montażu, który odbywa się przy pomocy dołączonego do zestawu klucza torx, śrub i instrukcji obsługi w języku polskim wraz z linkiem do filmu pokazowego na YouTube.
 4.       Konstrukcja łóżka pozwala na jego personalizację przy pomocy wybranych przez dziecko ozdób. Część boczna może być ozdobiona wybranymi przez pociechę rysunkami, malowidłami wykonanymi własnoręcznie farbami wodnymi lub też przytwierdzonymi wizerunkami postaci ulubionych bohaterów bajek i filmów animowanych.
 5.       Duży wybór rozmiarów, odpowiadającym wymiarom materacy. 
 6.       Drewniany stelaż wpływa na lepszą wentylację materaca.
 7.       Produkt w wersji naturalnej został poddany ręcznemu szlifowaniu, co pozwoliło na uzyskanie powierzchni bezpiecznej dla dziecka, niezależnie od jego wieku.
 8.       Mebel dostępny w opcji pokrytej najwyższej jakości, certyfikowaną bejcą lub lakierem. Model może trafić do klienta również pomalowany farbami na bazie wody, które nie zawierają żadnych metali ciężkich.
 9.       Możliwość zamówienia mebla dopasowanego wymiarami i konstrukcją do indywidulanych potrzeb rodzica i metrażu pomieszczenia, które zajmuje jego pociecha.
 10.    Produkt dedykowany każdemu dziecku, które na co dzień zmaga się z alergiami o różnym podłożu i stopniu nasilenia.
 11.    Mebel opatrzony certyfikatami jakości, w tym także FSC, co poświadcza, że jego produkcja nie powoduje zagrożenia w prawidłowym funkcjonowaniu polskiej fauny i flory.
 12.    Mebel może być pokryty kilkoma kolorami farb jednocześnie o wykończeniu matowym, półmatowym i połyskującym.
 13.    Łóżko drewniane klasyczne PAO posiada funkcjonalną i komfortową przestrzeń, która stwarza idealne warunki do zabawy np. w dryfujących na tratwie rozbitków czy piratów na swoim statku.
 14.    Dolna krawędź łóżka wygięta w łuk  umożliwia bezproblemową wymianę powietrza pomiędzy jego podstawą a podłożem.
 15.    Możliwość uzyskania fachowej porady od naszych specjalistów i szybka realizacja zlecenia.

Dlaczego warto kupić łóżko drewniane klasyczne PAO?

Proponowane przez nas łóżeczko drewniane dla dzieci to produkt, który jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzica. Uniwersalny model sprawdzi się w każdym, zajmowanym przez dziecko pomieszczeniu, niezależnie od jego stylistyki. Mebel, dzięki bardzo solidnej budowie, będzie rósł razem z dzieckiem, co pozwoli ograniczyć wydatki ponoszone zazwyczaj na zakup kolejnego łóżka.

Wybierz łóżko drewniane klasyczne PAO, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania!


Opinie

Oceń 
2018-09-22

pao

solidnie wykonny produkt, miła obsługa, polecam

  Napisz opinię

  Łóżko drewniane klasyczne PAO

  Łóżko drewniane klasyczne PAO

  Łóżko drewniane klasyczne PAO jest wysokiej klasy meblem dla dzieci. Produkt wykonano z najlepszej jakości drewna sosnowego. Model posiada wygodne, szerokie wejście do łóżka. Lekko zaokrąglona podstawa umożliwia swobodną wymianę powietrza pomiędzy nią a podłogą. Model dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.