Zakładki

Kategorie

Zapewne zastanawiasz się przed zakupem materaca, jaki model wybrać. Nasz mini poradnik pomoże wybrać materac idealny dla ciebie. Jak możemy ci pomóc? Krok po kroku nasze kompendium wiedzy odkryje przed tobą sekrety idealnego materaca do spania.
Dzieci często kłócą się o własną strefę prywatną we własnym pokoju. Warunki mieszkalne nie pozwalają na dwa oddzielne pokoje dla rodzeństwa i powstaje problem. Rozwiązaniem na powyższą sytuację jest ścianka działowa pełna lub ukośna, która stworzy miejsca komfortu w jednym pokoju dla każdego rodzeństwa. Jak samodzielnie wykonać ściankę działową?
Akcesoria do pokoju dziecka, które przyozdobią świeżo wyremontowany pokój można kupić w sklepie internetowym. Piękne łańcuchy LED, ozdoby w kształcie chmurek czy świecące literki to jedne z wielu przykładów na ozdoby do pokoju dziecięcego. A jak można zrobić je samemu? Inspirujemy!
Surowe brzmienie i ogromna przestrzeń aranżacyjna, to nie tylko domena stylu skandynawskiego, ale również loftowego. Duże okna, deski, beton czy chłodna stal są wizytówkami mieszkań w stylu fabrycznym. Jak dobrać do mieszkania stolik w stylu loftowym?
Rodzeństwo bywa bardzo zazdrosne o nowe rzeczy. Łóżeczko dla dziecka czy biurko mogą być powodem małych i większych kłótni. Do tego należy spodziewać się kłótni o kolor ścian czy wyposażenia pokoju. Jak pogodzić małe pociechy?
Showing 1 to 5 of 14 (1 Pages)