Zakładki

Kategorie

Fabryczny styl loftowy w Twoim domu – stoliczku, nakryj się!

Opublikowany przez
Surowe brzmienie i ogromna przestrzeń aranżacyjna, to nie tylko domena stylu skandynawskiego, ale również loftowego. Duże okna, deski, beton czy chłodna stal są wizytówkami mieszkań w stylu fabrycznym. Jak dobrać do mieszkania stolik w stylu loftowym?
Rodzeństwo bywa bardzo zazdrosne o nowe rzeczy. Łóżeczko dla dziecka czy biurko mogą być powodem małych i większych kłótni. Do tego należy spodziewać się kłótni o kolor ścian czy wyposażenia pokoju. Jak pogodzić małe pociechy?
Pogodzenie dwóch małych szkrabów o specyficznej więzi emocjonalnej wydaje się czasem zadaniem niemożliwym.
Kupując łóżko dziecięce w znanych firmach meblowych, często otrzymujemy produkt niskiej jakości z płyt wiórowych, a do tego słaby konstrukcyjnie i posiadający wiele alergenów. Łóżeczko dla dziecka może być tanie, ale odbije się to na zdrowiu maluszka!
Często bywasz niewyspany? Może bolą Cię mięśnie lub kości po nieprzespanej nocy? Dziecko budzi się i nie potrafi zasnąć? Jedną z przyczyn dolegliwości takich jak bóle kostne, mięśniowe czy niespokojny sen jest źle dobrany materac. Jak wybrać odpowiedni materac dla dziecka i materac dla dorosłego?Wybór materaca zdeterminowany jest przez kilka czynników. Pierwszym z nich jest wiek dziecka lub dorosłego człowieka, drugim fazy snu adekwatne do wi
Showing 1 to 5 of 11 (1 Pages)