Łóżko TIPI 

Łóżka Tipi

Jeśli masz w domu małego poszukiwacza przygód, z pewnością spodobają mu się nasze wyroby z kategorii łóżka Tipi. To świetnie wykonane, wyjątkowo atrakcyjne łóżka, które wyzwalają kreatywność najmniejszych użytkowników. Niezwykle istotne jest, aby dziecko czuło się dobrze w swoim pokoju. Łóżko dziecięce często traktuje się po macoszemu, tymczasem każdy dorosły przyzna, że nie chciałby spać na niedopasowanym do jego preferencji łóżku. Wśród możliwych do wyboru parametrów są m.in. rozmiary łóżek, które oscylują od 60 cm x 120 cm aż do 100 cm x 200 cm. Wybierając łóżko TIPI Oliveo, możesz także zadecydować, czy będzie ono wyposażone w specjalne barierki ochronne, czy nie. Dzięki temu, zarówno najmniejsze dzieci, jak i te starsze, mogą zyskać wymarzony mebel do swojego pokoju, a rodzice nie będą musieli obawiać się o ich bezpieczeństwo. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także łóżko TIPI z podwójnym spaniem. To świetne rozwiązanie dla rodzeństwa lub w domu, w którym często goszczą inne dzieci. Ze względu na różnorodność potrzeb, w wielu modelach dopuszczamy także zamianę drugiego spania na szufladę. Łóżko dziecięce z szufladą to ogromna oszczędność przestrzeni – możesz w niej przechowywać zabawki, pościel, ręczniki czy nawet ubrania, w zależności od własnego sposobu organizacji miejsca w domu. Wśród parametrów możliwych do spersonalizowania jest także barwa, jaką może posiadać łóżko dziecięce OLIVEO. Może to być naturalny kolor drewna sosnowego lub odcienie, takie jak biel, szarość, róż, błękit czy mięta.

Łóżko Tipi to odpowiedź na Twoje poszukiwania idealnego, dziecięcego mebla do spania

Wiemy, że łóżko dla dziecka to zakup, który często wiąże się z długimi poszukiwaniami. Rodzice odwiedzają sklepy stacjonarne i internetowe, aby znaleźć mebel spełniający wszystkie ich oczekiwania. Nasi klienci potwierdzają, że trafiając na łóżko tipi Oliveo, odetchnęli z ulgą. Dlaczego? Ponieważ ma ono wszystko, czego potrzebują rodzice i dzieci. Dorośli są szczególnie zadowoleni z wysokiej jakości surowca, z którego zostały wykonane nasze meble. Jest nim pierwszej klasy bezsęczne, polskie drewno sosnowe. To dzięki niemu każde łóżko tipi w naszym sklepie jest tak solidne i jednocześnie zachowuje naturalny wygląd. Owa solidność jest podstawą bezpieczeństwa, co jest kolejnym parametrem bardzo ważnym dla rodziców. Szczególnie jeśli wybierasz łóżko dla dwulatka lub jeszcze mniejszej pociechy – strach przed ewentualnym upadkiem lub zniszczeniem konstrukcji jest wówczas jeszcze większy. Dla przykładu warto przyjrzeć się kilku produktom, takim jak łóżko drewniane TIPI. Zdjęcia w galerii produktu pozwalają na obejrzenie go z każdej strony. Już na samych fotografiach można dostrzec, że cała konstrukcja jest wytrzymała i nie będzie się chwiała na równym podłożu. Widać także, że łóżko znajduje się bezpośrednio nad podłogą, co ułatwia dziecku wchodzenie i schodzenie. Tego rodzaju parametry można dostosować do indywidualnych potrzeb. Np. łóżko drewniane TIPI z nóżką jest ustawione nieco wyżej, idealnie sprawdzi się dla starszego dziecka. Co bardzo istotne, jakość wykonania wszystkich produktów Oliveo potwierdzana jest certyfikatami. Pragniemy także dodać, że są to produkty w 100% polskiego pochodzenia, a ich sprzedaż odbywa się bez udziału pośredników. To gwarancja dobrych, oryginalnych części.

Łóżko TIPI Oliveo to strzał w dziesiątkę dla każdego dziecka, które rozwija swoją fantazję, podążając za bajkowymi bohaterami żądnymi przygód. Zdobądź dla swojego malucha jego własną bazę, z której wyruszy na fascynujące wyprawy.