Łóżko drewniane Domek pietrowe Mila DMP Zobacz większe

Czas realizacji5 dni roboczych
Koszt wysyłki:149.99
Materiał:Pierwszej klasy drewno iglaste - sosna
Dopuszczalna waga:180kg
Wysokość łóżeczka:ok. 189 cm w zależności od rozmiaru

Łóżko drewniane Domek pietrowe Lila

Nowy produkt

Funkcjonalne łóżko drewniane Domek piętrowe Lila, polecane rodzicom, którzy posiadają więcej niż jedno dziecko. To wyrób z litej, polskiej sosny. Mebel posiada dwa osobne, komfortowe miejsca do spania. Konstrukcja z szeroką drabinką pośrodku, umożliwia bezproblemowe wejście dziecka do łóżka, znajdującego się na piętrze.
Produkt dostępny!

Cena: 1 205,00 zł

Oliveo

Oryginalne & Stylowe meble dla dzieci. Łóżko domek, łóżko tipi oraz łóżka klasyczne i piętrowe.

OPIS PRODUKTU

Łóżko drewniane Domek piętrowe Lila

Perfekcyjnie wykonane łóżko drewniane Domek piętrowe Lila spełni oczekiwania każdego rodzica. To mebel stworzony z I klasy drewna sosnowego, które posiada piękny, naturalny zapach. Solidna konstrukcja łóżka z solidną drabinką i dwoma komfortowymi miejscami do spania, doskonale sprawdzi się w pokoju rodzeństwa. Wybierz praktyczne łóżko dziecięce, które będzie służyć Twoim pociechom przez wiele lat!

15 zalet, którymi wyróżnia się łóżko drewniane Domek piętrowe Lila

 

 1.       Łóżko piętrowe dla dzieci wykonane z wysokogatunkowego drzewa iglastego- sosny.   
 2.       Mebel można zamówić w wersji lakierowanej, malowanej farbami wodnymi lub bejcowanej z użyciem wyłącznie nietoksycznych  i atestowanych preparatów.
 3.       Produkt w opcji naturalnej jest bezpieczny dla dziecka, ponieważ został precyzyjnie oszlifowany ręcznie.
 4.       Bogata paleta kolorów farb wodnych do wykorzystania.
 5.       Wyrób certyfikowany, oznaczony symbolem FCS, gwarantującym, że produkcja łóżka nie degraduje naturalnych zasobów leśnych.
 6.       Produkt polecany alergikom i dzieciom o bardzo wrażliwej skórze.
 7.       Łóżeczko można zamówić w wielu rozmiarach, odpowiadających wymiarom materaca. 
 8.       Mebel do domowego montażu z użyciem śrub i klucza torx. Ułatwieniem jest dołączona instrukcja obsługi w języku polskim i link do filmu pokazowego na YouTube. 
 9.       Na życzenie klientów łóżeczko drewniane dla dzieci może być pokryte jednym lub kilkoma kolorami farb wodnych w wersji matowej, półmatowej lub połyskującej.
 10.    Solidna konstrukcja łóżka (słupki 6,6 cm x 4,5 cm) zaprojektowana w taki sposób, aby dolne łóżko wytrzymywało obciążenie do 180 kg, co pozwala na spanie w nim rodzica z pociechą czy na zabawę w grupie rówieśników.
 11.    Możliwość zamówienia łóżka dostosowanego stricte do architektury wnętrza i metrażu dziecięcego pokoju.   
 12.    Opcjonalnie wybór barierek ochronnych o wysokości 30, 45 lub 60 cm, które można w każdej chwili zdemontować.
 13.    Konstrukcja mebla składa się z dwóch powierzchni do spania, a także drabinki drewnianej z trzema szczebelkami o szerokim rozstawie, umieszczonej pomiędzy podłogą a drugim łóżkiem.
 14.    Łóżko drewniane Domek piętrowe Lila może służyć jako przestrzeń do zabawy, w której można na przykład wykorzystać szczebelki drabinki do stworzenia z nich wystawy sklepowej, półek w aptece, bibliotece lub stopni dla chóru złożonego z lalek i maskotek. Górne, ułożone w kształcie daszku belki i boczne drabinki ochronne, mogą zostać ozdobione m.in. przy pomocy naklejek, papierowych chorągiewek, łańcuchów świetlnych, maskotek czy girland. 
 15.    Wsparcie konsultantów na każdym etapie zakupu i natychmiastowa realizacja złożonego zamówienia.

 

Dlaczego warto kupić łóżko drewniane Domek piętrowe Lila?

Polecane przez nasz sklep internetowy wysokiej jakości łóżeczko drewniane dla dzieci, doskonale spełni rolę miejsca do spania dla rodzeństwa w tym samym lub w różnym wieku. Dzięki temu meblowi można zaoszczędzić sporo przestrzeni, jaka byłaby potrzebna do wstawienia dwóch osobno stojących łóżek. Kunszt wykonania i trwałość surowców, sprawiają, że produkt ten może być wykorzystywany przez wiele lat, jak również służyć kolejnemu pokoleniu dzieci.

Markowe łóżko drewniane Domek piętrowe Lila – wielofunkcyjny mebel dla Twoich dzieci!


Opinie

Oceń 
2017-05-11

Domek piętrowy

Piękne łózko, dla bliźniaków w sam raz, polecam;)

  Napisz opinię

  Łóżko drewniane Domek pietrowe Lila

  Łóżko drewniane Domek pietrowe Lila

  Funkcjonalne łóżko drewniane Domek piętrowe Lila, polecane rodzicom, którzy posiadają więcej niż jedno dziecko. To wyrób z litej, polskiej sosny. Mebel posiada dwa osobne, komfortowe miejsca do spania. Konstrukcja z szeroką drabinką pośrodku, umożliwia bezproblemowe wejście dziecka do łóżka, znajdującego się na piętrze.