Łóżko drewniane Domek pietrowe Mila DMPBA Zobacz większe

Czas realizacji5 dni roboczych
Koszt wysyłki:149.99
Materiał:Pierwszej klasy drewno iglaste - sosna
Dopuszczalna waga:180kg
Wysokość łóżeczka:ok. 189 cm w zależności od rozmiaru

Łóżko drewniane Domek pietrowe Dori

Nowy produkt

Solidne łóżko drewniane Domek piętrowe Dori jest praktycznym i komfortowym w użytkowaniu meblem dziecięcym. Oferowany przez nas produkt został wykonany z najwyższej klasy, polskiego drewna sosnowego. Wyrób składa się z piętrowego łóżka z drabinką, pod którym znajduje się wolna przestrzeń do zagospodarowania.
Produkt dostępny!

Cena: 1 180,00 zł

Oliveo

Oryginalne & Stylowe meble dla dzieci. Łóżko domek, łóżko tipi oraz łóżka klasyczne i piętrowe.

OPIS PRODUKTU

Łóżko drewniane Domek piętrowe Dori

Funkcjonalne łóżko drewniane Domek piętrowe Dori to mebel dziecięcy, który powstał z litego drewna sosnowego. Produkt posiada wygodne miejsce do spania, do którego wchodzi się po drabince, zamocowanej z boku konstrukcji. Dostępna przestrzeń, znajdująca się pod łóżkiem, może być wykorzystana jako kącik zabawowy lub miejsce do nauki.

15 zalet, którymi wyróżnia się łóżko drewniane Domek piętrowe Dori

 

 1.       Drewniane łóżko wykonane z litej, pachnącej sosny I gatunku.  
 2.       Odporna na uszkodzenia konstrukcja łóżka – solidne słupki 4,5 cm x 6,5 cm, która wytrzymuje obciążenie do 180 kg, umożliwia spanie rodzica z pociechą lub zabawę niej w gronie innych dzieci czy rodzeństwa.
 3.       Możliwość zamówienia łatwych do demontażu barierek ochronnych, w wysokości 30, 45 lub 60 cm.
 4.       Mebel o konstrukcji w kształcie domku, którą można dowolnie ozdobić, m.in. zawieszając na niej ulubione figurki, własnoręcznie wykonane, papierowe łańcuchy czy pompony lub materiałowe kokardy.
 5.       Łóżko drewniane Domek piętrowe Dori posiada wolną przestrzeń, którą można wykorzystać na przykład jako miejsce do rozwieszenia hamaku, wstawienia dziecięcej kuchni czy zbudowania toru wyścigowego dla samochodów. Dla nieco starszych dzieci i nastolatków wolne miejsce pod piętrowym łóżkiem może zostać użyte m.in. do organizacji kącika do odrabiania lekcji.
 6.       Produkt z certyfikatami, między innymi FCS, który gwarantuje, że jego wytwarzanie nie wpływa na degradację fauny i flory.
 7.       Łóżeczko w wersji naturalnej jest starannie, ręcznie oszlifowane, dzięki czemu, jest ono bezpieczne dla dzieci w każdym wieku.
 8.       Możliwość zamówienia mebla spersonalizowanego pod względem jego wysokości i konstrukcji, perfekcyjnie dopasowanego do metrażu pokoju dla dziecka.  
 9.       Na życzenie klienta łóżko drewniane domek może być pokryte farbą w kilku wybranych kolorach.
 10.    Produkt do samodzielnego montażu przy pomocy narzędzi – śrub i klucza torx. Pomocna jest dołączona instrukcja obsługi w języku polskim i link do filmu pokazowego na YouTube. 
 11.    Produkt dostępny w wielu rozmiarach, pod wymiar materaca. 
 12.    Wyrób oferowany w opcji pokrytej nieszkodliwą bejcą, nietoksycznym lakierem lub malowanej przy pomocy bezpiecznych dla dziecka farb wodnych z bogatej palety kolorów.
 13.    Pokrycie łóżka ekologicznymi farbami wodnymi w wersji matowej, półmatowej lub połyskującej.
 14.    Produkt naturalny, dedykowany dzieciom borykającym się z alergią oddechową lub dermatozami skórnymi.
 15.    Fachowe doradztwo konsultantów i błyskawiczna realizacja zamówienia.

Dlaczego warto kupić łóżko drewniane Domek piętrowe Dori?

Proponowane przez nasz sklep bezpieczne i komfortowe łóżeczko dziecięce jest inwestycją na wiele lat. Nowoczesna konstrukcja z opcją demontowanych barierek i wolną przestrzenią do dowolnego zaaranżowania, doskonale sprawdzi się, zarówno w pokoju dziecka, jak i nastoletniej pociechy. Produkt wykonano bardzo starannie, wykorzystując do tego celu solidne, lite drewno. Oferowany wyrób może być funkcjonalnym meblem w pokoju zajmowanym przez rodzeństwo, ponieważ przestrzeń pod łóżkiem może być także dodatkowym miejscem do spania.

Perfekcyjnie wykonane łóżko drewniane Domek piętrowe Dori to mebel dziecięcy dla bardzo wymagających rodziców!


Opinie

Oceń 
2018-04-25

Łóżko drewniane Domek pietrowe Dori

Kupiłam łóżko dori dla bliźniaczek, bardzo ładnie wykonane, szybki montaz. Jestem bardzo zadowolona – polecam:)

  Napisz opinię

  Łóżko drewniane Domek pietrowe Dori

  Łóżko drewniane Domek pietrowe Dori

  Solidne łóżko drewniane Domek piętrowe Dori jest praktycznym i komfortowym w użytkowaniu meblem dziecięcym. Oferowany przez nas produkt został wykonany z najwyższej klasy, polskiego drewna sosnowego. Wyrób składa się z piętrowego łóżka z drabinką, pod którym znajduje się wolna przestrzeń do zagospodarowania.