Strefa biznesu - Oliveo

Strefa biznesu – Oliveo

Nasza bogata propozycja mebli i usług skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do osób prowadzących swoje firmy. Strefa biznesu powstała z myślą o potrzebach ludzi przedsiębiorczych, którzy chcą zmienić swoje firmy na nowocześniejsze i bardziej konkurencyjne. Pragniemy podjąć współpracę z hotelami, hostelami, przedszkolami, sklepami meblowymi oraz innymi instytucjami pragnącymi rozwijać swoją działalność. Stawiamy na oryginalność, pomysłowość, nowoczesne koncepcje czy innowacyjność.

Co możemy Państwu zaoferować w szeroko rozumianym biznesie?

Projektujemy wnętrza zarówno istniejących już pomieszczeń, jak i nowych, na które nie mają Państwo pomysłu. Nasz projektant dopasuje do Państwa wizji najlepsze koncepcje, rozwiązania, które stworzą piękną i nowoczesną aranżację. Dzięki unikatowym projektom dostosują Państwo swoją ofertę do indywidualnych potrzeb swojego klienta, zwiększając jej atrakcyjność przez odróżnienie od konkurencji. Przełoży się to na większe zainteresowanie Państwa docelowej grupy odbiorców oraz rosnące zyski.

Nasi eksperci ubiorą zamówiony projekt w nieszablonowe meble dziecięce – łóżka domki, łóżka Tipi, łóżka klasyczne czy łóżka piętrowe. Na zamówienie stworzymy stoliki, krzesła, tablice magnetyczne czy nawet aneksy kuchenne. Nasza propozycja obejmuje aranżację pomieszczeń oraz ich umeblowanie nieszablonowymi produktami wysokiej jakości.

Oferujemy również dogodne warunki współpracy przez zakup usług i produktów czy leasing wybranych mebli. Na zamówienie możemy stworzyć niepowtarzalne wizualnie boksy sprzedażowe, stojące na pasażach centrów handlowych. Przykładowo boksy będą pracowały na Państwa zyski na preferencyjnych warunkach umowy leasingowej, co ułatwi start nowym działalnościom gospodarczym czy szybko rozwinie już istniejące, bez konieczności dużych nakładów inwestycyjnych np.: zakup.

Zaufaj sprawdzonej marce – Oliveo

Skontaktuj się zna mi w celu omówienia swoich indywidualnych potrzeb aranżacyjnych i meblowych swojego biznesu. Stworzymy razem z Tobą wizję, projekt koncepcyjny, a następnie pomożemy je zrealizować.

Nasze indywidualne podejście do każdego kontrahenta powoduje, że stworzymy wspólnie oryginalne pomieszczenia, odróżniające je od konkurencji, co zwiększa atrakcyjność oferty skierowanej do klientów. Z pewnością nasza pomoc wpłynie pozytywnie na wyniki sprzedażowe Twoich produktów czy usług.

Poznaj nasze koncepcje:

Niniejszy tekst nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie informacją służącą promocji oferowanych produktów i usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty zapraszamy do kontaktu.