Materac lateksowy z kokosem Amalfi, Visco Zobacz większe

Twardość:H3 - średnio twardy
Grubość:21 cm
Gwarancja:2 lata
Czas wysyłki:do 7 dni

Materac lateksowy z kokosem Amalfi, Visco

Nowy produkt

Budowa:

 • Twardość: H1 / H3
 • Wysokość: 21 cm
 • Materac dwustronny
 • Wymienny pokrowiec

Skład:

 1. Pokrowiec antyalergiczny
 2. Pianka Angelfoam   2 cm
 3. Pianka termoplastyczna 4 Visco cm
 4. Wkład kokosowy 1 cm
 5. Lateks 10 cm
 6. Wkład kokosowy 1 cm
 7. Lateksowy żel Ocean Blue 3 cm
Produkt dostępny!

Cena: 2 586,00 zł

Oliveo

Oryginalne & Stylowe meble dla dzieci. Łóżko domek, łóżko tipi oraz łóżka klasyczne i piętrowe.

OPIS PRODUKTU

ANGELFOAM - Charakterystyczną cechą materaca jest pianka trwale elastyczna. Jej wysoka gęstość powoduje, że nacisk na powierzchnię jest znacznie mniejszy niż w przypadku pianki poliuretanowej czy HR. Bardzo wysoki komfort spania zapewniony jest przez zoptymalizowany przepływ powietrza i absorbcję wilgoci. Podwójny system zapobiegający przegrzewaniu, potliwości powoduje, że pianka angelfoam ma właściwości antyalergiczne i bakteriobójcze. Brak drobnoustrojów powoduje, że nie zostawiają one odchodów wywołujących alergie, podrażnienia skóry czy gorączkę utrudniająca wypoczynek, sen i regenerację. Materace z pianką angelfoam zalecane są osobom ceniącym sobie wysoki komfort relaksu. 

PIANKA TERMOPLASTYCZNA - Visco jest to specjalna odmiana pianki zastosowanej w materacach, która dostosowuje się kształtem do ciała użytkownika pod wpływem temperatury. Właśnie ciepło osobny leżącej uplastycznia piankę i powoduje, że elastycznie dostosowuje się ona do obrysów ciała. Kręgosłup zyskuje w ten sposób odpowiednią pozycję i podparcie podczas snu. Mięśnie kręgów szyjnych czy odcinka lędźwiowego nie męczą się, co powoduje, że osoba śpiąca na materacu wstaje pełna energii wypoczęta. Pianka termoplastyczna jest zalecana osobom z problemami, urazami kręgosłupa czy odleżynami, świetnie sprawdza się podczas długich rehabilitacji. Materace z pianką termoplastyczną spełnią oczekiwania najbardziej wymagających i wybrednych osób.

WKŁAD KOKOSOWY  - Wkład kokosowy wykonany jest w 100% z materiałów naturalnych – włókna kokosowego, które pochodzi z orzecha kokosowego. Jest szeroko znany ze swoich właściwości antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych. To właśnie wspomniane organizmy, a konkretnie ich odchody są powodami wielu alergii. Włókna kokosowe dodatkowo zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dlatego wspomagają termoregulację ciała podczas snu. Odpowiednia temperatura ciała użytkownika to brak niekontrolowanych pobudek, potliwości, a co za tym idzie, brak bakterii czy pleśni. Maty kokosowe stosowane w materacach piankowych są trwałe, elastyczne, zwiększają twardość materaca. Szczególnie są polecane osobom lubiącym nieco twardsze podłoże do spania.

LATEKS  -Produkt powstaje z połączenia naturalnego mleczka z drzewa kauczukowego i syntetycznego lateksu. Symbioza obu składników sprawia, że lateks ma wysoką elastyczność i bardzo dobrą przepuszczalność powietrza. Dzięki niemu „materac oddycha”, co bardzo dobrze wpływa na termoregulację ciała użytkownika. Osoba śpiąca na materacu nie przegrzewa się, nie poci, nie budzi w wyniku przegrzania. Jest to szczególnie ważna właściwość dla osób zmagających się z trwałymi urazami, gorączką, chorobą, czy dla nastolatków w okresie dojrzewania, gdzie metabolizm „szaleje”. Szybka wymiana powietrza sprzyja suchemu i komfortowemu spaniu, eliminuje wilgotne środowisko, a co za tym idzie, rozwój bakterii, pleśni czy grzyba wewnątrz materaca.

LATEKS OCEAN BLUE GEL -Żelowe kapsułki zawarte w materacu zapewniają idealną termoregulację zarówno dzieci z dynamicznym metabolizmem, jak i dorosłym z problemami układu krążenia czy cierpiącym na stałe przegrzewanie się. Zasada działania kapsułek polega na absorbcji nadmiaru ciepła wywołanego szybkim metabolizmem czy gorączką. Zbicie temperatury stwarza przyjazny i suchy mikroklimat oraz zapobiega powstawaniu bakterii, roztoczy czy pleśni odpowiedzialnych za podrażnienia skóry, stany zapalne czy alergie. Materac z lateksem ocean blue gel świetnie dopasowuje się również do obrysów ciała użytkownika, co zapewnia wysoki, stabilny komfort spania. Brak wilgoci i odpowiednia termoregulacja zapewniają świeżość i przyjemną woń.

POKROWIEC - Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym ma właściwości antyalergiczne. Jego głównym zadaniem jest powierzchniowa ochrona wewnętrznych struktur materaca przed bezpośrednim działaniem zanieczyszczeń i mikroorganizmów. Jest przewiewny, zapewnia cyrkulacje powietrza, dlatego nie wytwarza wilgotnego środowiska. Jako pierwsza bariera ochronna zatrzymuje substancje organiczne, chemiczne czy inne zanieczyszczenia. Dzięki zamkowi błyskawicznemu można zdjąć pokrowiec i wyprać w celu oczyszczenia powierzchni i odzyskania świeżego zapachu.

EXCLUSIVE SERIES - Najwyższej klasy kolekcja ekskluzywna ES to najlepsze materiały dla wybrednych i wymagających klientów. Surowce wykorzystane do stworzenia materaca spełniają najbardziej rygorystyczne normy produkcyjne w Unii Europejskiej oraz wewnątrzkrajowe – polskie. Do produkcji wykorzystywane są materiały wyłącznie certyfikowane, czyli niepryskane pestycydami, barwione naturalnymi składnikami np.: elementy bawełniane. Pokrowiec ma wbudowany zamek błyskawiczny, dlatego w każdej chwili można zdjąć go z materaca, wyprać i pozbyć się nawet przypadkowo rozlanych substancji z jego powierzchni. Produkty z serii EXCLUSIVE SERIES charakteryzują się wysoką przepuszczalnością powietrza, sprężystością i odpornością na trwałe odkształcenia. Mają właściwości hipoalergiczne i termoregulacyjne. Brak wilgoci i odpowiednia termoregulacja zapewniają świeżość i przyjemną woń.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac lateksowy z kokosem Amalfi, Visco

Materac lateksowy z kokosem Amalfi, Visco

Budowa:

 • Twardość: H1 / H3
 • Wysokość: 21 cm
 • Materac dwustronny
 • Wymienny pokrowiec

Skład:

 1. Pokrowiec antyalergiczny
 2. Pianka Angelfoam   2 cm
 3. Pianka termoplastyczna 4 Visco cm
 4. Wkład kokosowy 1 cm
 5. Lateks 10 cm
 6. Wkład kokosowy 1 cm
 7. Lateksowy żel Ocean Blue 3 cm