Materac kieszeniowy wiskozowo-kokosowy Neapol HR Zobacz większe

Twardość:H3/H4
Grubość:22 cm
Gwarancja:2 lata
Czas wysyłki:do 7 dni

Materac kieszeniowy wiskozowo-kokosowy Neapol HR

Nowy produkt

Budowa:

 • Twardość: H3 / H4
 • Wysokość: 22 cm
 • Materac dwustronny
 • Wymienny pokrowiec

Skład:

 1. Pokrowiec antyalergiczny
 2. Pianka wysokoelastyczna profilowana HR 2 cm
 3. Pianka poliuretanowa 2 cm
 4. Sprężyny kieszeniowe 12 cm
 5. Pianka poliuretanowa 2 cm
 6. Wkład kokosowy 1 cm
 7. Pianka termoplastyczna Visco 2 cm
Produkt dostępny!

Cena: 1 215,00 zł

Oliveo

Oryginalne & Stylowe meble dla dzieci. Łóżko domek, łóżko tipi oraz łóżka klasyczne i piętrowe.

OPIS PRODUKTU

7 strefowe SPRĘŻYNY KIESZENIOWE - Seria materacy ze sprężynami kieszeniowymi doskonale sprawdza się dla osób o różnych proporcjach wagowych czy lubiących komfortowe, ciche warunki do spania. Specjalna konstrukcja zakłada aż 7 stref. Każda strefa wyznaczona w materacu odpowiada za podparcie wyłącznie jednej części ciała. Masa użytkownika rozprowadzona jest równomiernie, co nie powoduje uginania się, zagłębiania tułowia. Osoba lżejsza, leżąca obok cięższej, nie będzie zsuwała się w kierunku drugiej osoby, a do tego mechanizm sprężyn jest bardzo cichy. Kieszeniowy system tłumi odgłosy, skrzypienie, tarcia, co sprawia, że można spać swobodnie bez obaw o przykre i wybudzające dźwięki. 

PIANKA TERMOPLASTYCZNA - Visco jest to specjalna odmiana pianki zastosowanej w materacach, która dostosowuje się kształtem do ciała użytkownika pod wpływem temperatury. Właśnie ciepło osobny leżącej uplastycznia piankę i powoduje, że elastycznie dostosowuje się ona do obrysów ciała. Kręgosłup zyskuje w ten sposób odpowiednią pozycję i podparcie podczas snu. Mięśnie kręgów szyjnych czy odcinka lędźwiowego nie męczą się, co powoduje, że osoba śpiąca na materacu wstaje pełna energii wypoczęta. Pianka termoplastyczna jest zalecana osobom z problemami, urazami kręgosłupa czy odleżynami, świetnie sprawdza się podczas długich rehabilitacji. Materace z pianką termoplastyczną spełnią oczekiwania najbardziej wymagających i wybrednych osób.

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA profilowana HR -Jest to typ pianki o znacznie większej gęstości niż tradycyjne pianki poliuretanowe. Duże zagęszczenie włókien powoduje, że materac z pianką profilowaną HR dwukrotnie szybciej odzyskuje swój kształt. Taka własność pozwala na szybszą regulację powierzchni materaca podczas zmiany pozycji ciała. Wrażenie mniejszej sztywności materaca jest złudne, ponieważ ugina się on do pewnej głębokości, amortyzując ruch użytkownika, a następnie zatrzymując się na stałym i niezmiennym poziomie. Mimo znacznego zagęszczenia struktury pianki nadal ma ona bardzo wysokie zdolności przepuszczania powietrza, dlatego doskonale wentyluje ciało. Odpowiedni przepływ powietrza termoreguluje ciało użytkownika, co zapobiega nadmiernej potliwości. Poza regulowaniem temperatury, swoboda oddychania pianki zapobiega powstawaniu bakterii, pleśni, grzybów, które są odpowiedzialne a powstawanie alergii czy podrażnień skóry. Brak wilgoci i odpowiednia termoregulacja zapewniają świeżość i przyjemną woń.

PIANKA POLIURETANOWA  - Pianka poliuretanowa jest materiałem wysokiej jakości zapewniającym trwałe i równomierne podparcie. Elastyczna i sprężysta struktura pianki zapewnia wysoką odporność na wszelkiego typu odkształcenia czy wgniecenia.  Jako dodatkowe wypełnienie materaca zapewnia nie tylko amortyzację sylwetki, ale również właściwą wentylacyjne ciała użytkownika. Pianka przepuszcza powietrze, dlatego osoba odpoczywająca na materacu nie poci się, nie przegrzewa. Brak wspomnianych czynników wspomaga zdrowy, silny sen czy regenerację ciała. Odpowiednia przepustowość powietrza to również brak wilgoci, która jest idealnym środowiskiem dla roztoczy, bakterii czy grzybów. 

FILC - Jest to naturalny wkład stanowiący przekładkę w materacu, oddzielający sprężyny od pianki. Naturalny filc nie jest wyłącznie izolatorem, ale również czynnikiem wydłużającym żywotność materaca o 70%. Dzieje się tak przez wzmocnienie struktury materaca filcem naturalnym. Dodatkowym atutem filcu jest idealnie przyleganie do danej powierzchni i zwiększanie jej elastyczności. 

POKROWIEC - Pokrowiec z zamkiem błyskawicznym ma właściwości antyalergiczne. Jego głównym zadaniem jest powierzchniowa ochrona wewnętrznych struktur materaca przed bezpośrednim działaniem zanieczyszczeń i mikroorganizmów. Jest przewiewny, zapewnia cyrkulacje powietrza, dlatego nie wytwarza wilgotnego środowiska. Jako pierwsza bariera ochronna zatrzymuje substancje organiczne, chemiczne czy inne zanieczyszczenia. Dzięki zamkowi błyskawicznemu można zdjąć pokrowiec i wyprać w celu oczyszczenia powierzchni i odzyskania świeżego zapachu.

PREMIUM SERIES - Kolekcja PS jest serią materacy o zdecydowanie wyższym standardzie. Pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym ma właściwości hipoalergiczne. Możliwość ściągania do prania pokrowca pozwala zadbać o higienę powierzchni do spania, co cyklicznie eliminuje bakterie, roztocze czy wilgoć. Produkty PS spełniają najwyższe normy jakościowe, gdyż wykonywane są wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Nie odkształcają się trwale, nie zmieniają swojej struktury, dlatego zapewniają wysoki komfort odpoczynku i zdrowego snu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Materac kieszeniowy wiskozowo-kokosowy Neapol HR

Materac kieszeniowy wiskozowo-kokosowy Neapol HR

Budowa:

 • Twardość: H3 / H4
 • Wysokość: 22 cm
 • Materac dwustronny
 • Wymienny pokrowiec

Skład:

 1. Pokrowiec antyalergiczny
 2. Pianka wysokoelastyczna profilowana HR 2 cm
 3. Pianka poliuretanowa 2 cm
 4. Sprężyny kieszeniowe 12 cm
 5. Pianka poliuretanowa 2 cm
 6. Wkład kokosowy 1 cm
 7. Pianka termoplastyczna Visco 2 cm